This solution falls within the technology:

Assured data transfer inside datacenter

Počet datových center a jejich velikosti roste úměrně s množstvím přenesených a uložených dat. Předpokládá se, že v příštím roce více než 6.000.000 uživatelů přenese více než 1TB dat měsíčně. Do nedávna stačil průměrnému uživateli chytrého telefonu tarif ve stovkách MB dat měsíčně, v příštím roce se budeme blížit jednomu GB. Datová centra potřebují nepřetržitý zdroj energie, vyřešení chlazení, zabezpečení a monitoring přístupu, dobrou síťovou infrastrukturu, protipožární opatření, SW pro zálohování a obnovu, vyřešení zálohování zdrojů napájení, metodiku řízení provozu, vhodně zvolený HW a SW. Naší specializací je síťová infrastruktura, zabezpečení a monitoring přístupu.

S přesunem dat do datových center jsou kladeny vysoké nároky na jejich bezpečnost a dostupnost. Řízení přístupu k datům je nezbytností, stejně tak jejich zabezpečení. Clustery serverů hostí zákaznické aplikace, databáze a webové servery. Ke všem aplikacím musí být zajištěn odpovídající přístup podle domluveného SLA. Výkonné ADC (Appliaction Delivery Controler) zajišťují rovnoměrné rozložení provozu mezi více servery podle okamžité potřeby zákazníka. WAF (Web Application Firewall) zajišťuje bezpečný přístup k webovým aplikacím firemních zákazníků. 

Nároky na datové spoje jsou obrovské, kvalita spojení a garance požadovaných parametrů je klíčová. Aplikace vyžadují minimální zpoždění při komunikaci s databázemi a úložnými prostory a současně vysokou dostupnost. Zálohování datového centra do jiné lokality vyžaduje technologie s ultra nízkým zpožděním na bázi technologie xWDM a zabezpečení šifrováním v reálném čase. Kombinace xWDM s Carrier Ethernetem splňuje požadavky na kvalitní garantované propojení s měřením klíčových parametrů služby v reálném čase. Služby nad technologií Carrier Ethernet navíc nabízí požadovanou konfigurační flexibilitu pro široké spektrum datových služeb.

Výhody řešení:

  • Kompletní řešení komunikací datového centra
  • SLA pro přístup k aplikacím a datovým službám
  • Ultra nízké zpoždění
  • 100G propustnost
  • Šifrované propojení datových center na první vrstvě OSI modelu
  • Moderní technologie s nízkou spotřebou energie
More information Less detail
Contact product manager Products used in the solution
Assured data transfer inside datacenter

blue, the colour of rivers, represents the flow of data communications -  Green, the indicator of starboard on ships will help with navigation and improve the quality of communications

Do you wish to receive our newsletter? Yes, I am interested

Získejte

DOKUMENT ZA KONTAKT
popup

I give consent to the company VUMS Datacom, Ltd. based Lužná 591, 16000 Prague 6, ID: 48585611, registered in the Commercial Register of the Municipal Court in Prague, Section C, File 17811, to collect and process in accordance with law no. 101/2000 Coll. as amended, my name and e-mail address and other personal data provided for inclusion in the database in order to offer products, services and sending commercial messages by electronic means pursuant to applicable law no. 480/2004 Coll., on indefinitely until further notice.