Testimonials

We are very happy cooperating with VUMS DataCom. They are responsive, fast and open. They communicate well across the international partners and promptly provide us with needed answers.

Michal Šmídek

In the cooperation with VUMS DataCom I appreciate most their active approach while shaping our relationship with them. They supported our growth from a “garage-size” company to our today’s top 100 technological companies supplier. They knew exactly what steps to take in order to enter the “telco” segment. We feel valued cooperating with VUMS DataCom . We are not mere “numbers” in their sales targets. We know each other personally; we make business with real people. We appreciate the open and focused approach of VUMS DataCom to partner with smaller, growing companies as we were.

Jiří Tobola

VUMS DataCom is technically one of the most reliable partners I have in CEE. We have a saying in our company describing the level of technical expertise we find in VUMS DataCom: "It has to be done, because Libor (the Technical Director) says so!" We trust fully their technical expertise. As a client you can be sure, they will provide you with the best solution possible focusing on your business needs. 

Amir Kandell Head of Central East Europe Business

I wanted to say „thanks“ for all efforts with our purchase with VUMS DataCom. It was very complicated but has been done at the end. I hope you will enjoy these two bottles of fine essence which is typical of this area. Best Wishes.

Alessandro Bondoli

Společnost VUMS DataCom je našim spolehlivým distributorem řešení a produktů již od roku 1992. V roce 2014, v rámci zahájení nového partnerského programu RADadvantage, VUMS obdržel jeho nejvyšší status, Solution Partner. Na této úrovni spolupráce jedním z probíhajících společných projektů lze zmínit řešení pro kritickou infrastrukturu v dopravě. Status Solution Partner potvrzuje u VUMS DataCom vysokou úroveň odborné způsobilosti získanou průběžnou účastí na našich školeních, ať už prodejních, pre-sales nebo technických. Společnost VUMS DataCom se vyznačuje tím, že usiluje o nové obchodní příležitosti v oblastech kritické infrastruktury, zejména v oblasti operačních systémů WAN, kybernetické bezpečnosti, SCADA, průmyslových internetových aplikací a aplikací Smart City, jakož i segmentu poskytovatele služeb s nástupem nových vCPE technologií. Těšíme se na další společnou spolupráci a přejeme jim úspěch v nadcházejících letech.

Ilan Seidner

Společnost VUMS DataCom je naším věrným partnerem již více než deset let. Jako specialista pro datové komunikace má VUMS DataCom hluboké znalosti v oblasti rádiových komunikací a vynikající schopnosti v oblasti služeb. Tým VUMS DataCom vždy zajistí svým technickým specialistům a obchodníkům tréning a vzdělávání, díky kterému jsou oprávněni vystupovat jako naši přední zástupci představující nejlepší řešení pro bezdrátovou komunikaci společnosti Ceragon. K výročí 25.let na trhu upřímně přejeme další úspěch v obchodu.

Vicky Klein

Allot a VUMS DataCom společně slaví 20 let. Pro nás těchto 20 let partnerství znamená: věrnost, spolehlivost, profesionalitu a vytrvalost. Díky silnému technickému know-how a podpoře týmu VUMS DataCom jsme přesvědčeni, že nová bezpečnostní strategie povýší naši další spolupráci na novou úroveň, uspokojí mnohem více zákazníků a zajistí další úspěch v následujících letech.

Lior Derry

VUMS DataCom disponuje obrovským technickým know-how především z oblasti sítí a bezpečnosti. Dokáže nabídnout unikátní řešení založené na kombinaci více technologií různých výrobců. Není prakticky nic, s čím by si nedokázali poradit. Na spolupráci si cením především jejich spolehlivosti a flexibility.

Petr Lasek

Siklu má tu čest poblahopřát společnosti VUMS Datacom k 25. výročí. VUMS DataCom je jedním z našich prvních partnerů na celém světě a za poslední desetiletí se stala jedním z nejúspěšnějších partnerů společnosti Siklu vůbec. Několik prvních spojů, které kdy Siklu vyrábělo, bylo dodáno právě společnosti VUMS DataCom. Od té doby se prodaly tisíce spojů a spolupráce mezi oběma firmami byla vynikající. Společnost VUMS DataCom dosáhla vynikajícího výkonu a současně prokázala pozoruhodnou profesionalitu jak technicky, tak i komerčně, s kreativitou při navrhování řešení pro zákazníky. My v Siklu oceňujeme profesionální přístup společnosti VUMS DataCom. V průběhu let ovlivnili mnohé naše produkty a návrhy softwaru. Těšíme se na další léta spolupráce, přejeme k 25. výročí hodně úspěchů a jsme rádi, že můžeme být součástí oslavy!

Aviram Segal

Společnost albis-elcon a VUMS DataCom slaví 10 let úspěšné spolupráce. V roce 2008 započalo partnerství prodejem produktů z rodiny ULAF+. V průběhu uplynulých let požadovali zákazníci společnosti VUMS DataCom stále větší šířku pásma a nová řešení. Hlavním úkolem sloužícím k uspokojení těchto potřeb se stala migrace z metalických sítí k optickým sítím, čímž byly zajištěny vyšší přenosové rychlosti. albis-elcon poskytuje všechny prvky, které nabízí potřebné přidané hodnoty. Přejeme firmě VUMS DataCom to nejlepší do dalších let a těšíme se na vzrušující projekty v budoucnu.

Philipp Neuber

Společnost FlexDSL Telecommunications AG byla založena v roce 2001 ve švýcarském Curychu. Cílem naší společnosti je poskytovat modulární a flexibilní řešení pro poskytovatele telekomunikačních služeb a kritické infrastruktury. V letošním roce oslavujeme 6 let úspěšné spolupráce s firmou VUMS DataCom. Zaměstnanci této společnosti mají rozsáhlé znalosti o našich produktech, jakými jsou modemy a konvertory rozhraní pro metalické kabely a optické vlákno, brány VoIP a CESoPSN, IP-MUX a DSLAM. Naše firma je spokojena se spoluprací s partnerem VUMS DataCom a přejeme jim do budoucna další úspěchy.

Ilya Nikolsky

Jako přední výrobce individuálních serverů a storage systémů, stejně tak jako poskytovatel řešení pro datová centra, spolupracuje Thomas-Krenn již dlouhou dobu se společností VUMS DataCom. Spolu s tímto kompetentním partnerem můžeme našim zákazníkům poskytovat servery a storage systémy uzpůsobené na míru - a to v co nejkratším čase a s nejlepším servisem na trhu. Jsme nadšeni spoluprací s VUMS DataCom a celému týmu gratulujeme k výročí. Už teď se těšíme na dalších 25 let společné spolupráce!

Simon Holzer

NETSHIELD Corporation podniká po celém světě. Náš vztah se společností VUMS DataCom je výjimečný́. Neustále spolupracujeme s VUMS DataCom a věříme jim při vyhledávání distribučních a partnerských příležitostí v rámci EU. Jsou vstřícní, pozorní k detailům a spolupracují s velkými partnery.

Heather Driscoll
Do you wish to receive our newsletter? Yes, I am interested

Získejte

DOKUMENT ZA KONTAKT
popup

I give consent to the company VUMS Datacom, Ltd. based Lužná 591, 16000 Prague 6, ID: 48585611, registered in the Commercial Register of the Municipal Court in Prague, Section C, File 17811, to collect and process in accordance with law no. 101/2000 Coll. as amended, my name and e-mail address and other personal data provided for inclusion in the database in order to offer products, services and sending commercial messages by electronic means pursuant to applicable law no. 480/2004 Coll., on indefinitely until further notice.