Portfolio dodavatelů

Ostatní dodavatelé

Další dodavatelé, se kterými spolupracujeme jsou: PacketLight, Radwin, Novicom, SimpliVity,Allied Telesis a ECI. Další informace o jednotlivých společnostech jsou k dispozici v detailu přehledu.

logo PacketLight

PacketLight

Společnost PacketLight Networks vyvíjí a dodává CWDM a DWDM řešení pro komunikace po optických vláknech založené na optickém vlnovém multiplexu. PacketLight byla založena v roce 2000 a je členem skupiny RAD Group. Firma rovněž vyrábí a dodává populární muxpondéry umožňující efektivně sdružovat pomalejší kanály do jedné lambdy. Firma má dobře zvládnutu i technologii 100G. Více zde.

logoRadwin

Společnost Radwin se soustřeďuje na spojení bod-bod a bod-multibod v nelicencovaných pásmech 2,3 ÷ 5,9 GHz. Řešení společnosti Radwin nabízí jako jeden z mála kombinaci paketového a nativního TDM provozu (Ethernet + nxE1). Unikátní je rovněž řešení kolokace více spojů postavená na vzájemné synchronizaci mezi spoji, což Radwin pojmenoval jako „multipoint-to-point“. Na rozdíl od klasického P-t-MP konceptu, kde uživatelé přenosové pásmo sdílejí, zde každý uživatel využívá své dedikované pásmo. Mimo tyto tradiční přístupové technologie se firma Radwin zaměřuje na různá unikátní uživatelská řešení, jakým je třeba Ethernet do vlaku, nomadické spojení pro armádní využití apod. Více zde.

logo PacketLightSimpliVity

Společnost SimpliVity byla založena v roce 2009 s cílem vytvořit produkt který by výrazné zjednodušil IT infrastrukturu. Za tímto účelem společnost poskytuje hyper-konvergované řešení IT infrastruktury, vedoucí k výraznému snížení nákladů na implementaci a provozu virtualizovaných systémů. Společnost nabízí to, co moderní datová centra potřebují a čeho se dožadují: jako jsou ekonomičnost, spolehlivost, pružnost a správné cloudové modely, spojené se správou IT při zachování výkonu a ochrany dalších funkcí v podnicích. Více zde.

logoNovicom

Novicom s.r.o. je společnost se 100% českým kapitálovým vlastnictvím, která zaujímá významné postavení v oblasti bezpečnosti informačních technologií (IT) a komunikací na tuzemském trhu. Zaměřuje se na vývoj a provoz dohledových center pro monitorování a správu rozsáhlých sítí s důrazem na vysokou míru bezpečnosti a spolehlivosti IT. Více zde.

logoAllied Telesis

Společnost Allied Telesis je členem skupiny Allied Telesis Group (ATI), která byla založena v roce 1987 a nyní má svá zastoupení, s více než 3 000 zaměstnanci, po celém světě. Roční celosvětový zisk společnosti činí více než 600 milionů dolarů. Více zde.

logo

ECI

ECI Telecom vám nabízí inovativní síťová řešení, jednotný systém řízení sítě a komplexní sadu profesionálních služeb. Máme řešení pro stále rostoucí poptávku po šířce pásma, která je nezbytná pro přenos multimediálních dat přes datovou infrastrukturu a exponenciální růst počtu mobilních zákazníků po celém světě. Více zde.

Více informací Skrýt detail
Kontaktovat produktového manažera Produkty dodavatele použité v našich řešeních
Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup





Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje k zařazení do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.