Portfolio dodavatelů

Novicom

Novicom s.r.o. je společnost se 100% českým kapitálovým vlastnictvím, která zaujímá významné postavení v oblasti bezpečnosti informačních technologií (IT) a komunikací na tuzemském trhu. Zaměřuje se na vývoj a provoz dohledových center pro monitorování a správu rozsáhlých sítí s důrazem na vysokou míru bezpečnosti a spolehlivosti IT.

Kromě výroby pokročilých nástrojů pro správu a dohled sítí a infrastruktur, poskytuje Novicom s.r.o. široké spektrum služeb od analýzy a poradenství přes vývoj zákaznicky orientovaných produktů, jejich implementaci a servis až po školení uživatelů a správců.

Novicom s.r.o. je dynamicky se rozvíjející společnost. Byla založena v roce 1994 s původním zaměřením na subdistribuci komponent IT a jejich prodej koncovým uživatelům. V roce 1996 společnost reaguje na potřeby trhu vyvolané rozvíjejícím se internetem a mění své zaměření na řešení bezpečnosti a spolehlivosti informačních technologií a komunikačních systémů na platformě Unix.

Od té doby zkušený tým společnosti Novicom s.r.o. vyvinul řadu vlastních bezpečnostních nástrojů - od účelových produktů zaměřených na firemní infrastrukturu až po monitorovací centra určená pro správu rozsáhlých informačních systémů.

Cílem společnosti je i nadále si zachovat významnou pozici v České republice především kvalitou a rozsahem poskytovaných řešení a služeb a rozšířit své působení na zahraniční trh.

Více informací Skrýt detail
Kontaktovat produktového manažera Produkty dodavatele použité v našich řešeních

ŘEŠENÍ, V NICHŽ JSOU POUŽITÉ PRODUKTY TOHOTO DODAVATELE

PRODUKTY DODAVATELE POUŽITÉ V NAŠICH ŘEŠENÍCH

Přejete si zasílat náš NEWSLETTER? ANO, mám zájem

Dokument

PRO VÁS
popup

Uděluji souhlas s tím, aby společnost VUMS DataCom, s.r.o. se sídlem Lužná 591, 16000 Praha 6, IČ: 48585611, zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 17811, shromažďovala a zpracovávala v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění, moje jméno a emailovou adresu a další poskytnuté osobní údaje k zařazení do databáze za účelem nabízení výrobků, služeb a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou do odvolání.